Ivan Bebek’e hiç kızmayın

Kaderin garip cilvesi! Dün geceki Mehmet Topal ile Braga’daki Ivan Bebek’in ne farkı var? Hakemlerin zaten skandal olduğunu sezon başından beri yazıyoruz ama Topal’ın yaptığı kabul edilemez.

Eklenme Tarihi : 06 Mart 2017, 09:33

Türk hakemlerinin zaten rezil yönetimlerine şahit olmuştuk. Ve bu Türk hakemlerinin kötü yönetimlerinden de genelde Fenerbahçe zarar görmüştür. Ama dün geceki skor için söyleyeceğimiz tek şey şu: Alper Ulusoy adlı hakem, Fenerbahçe'ye galibiyeti çok net bir şekilde hediye etti.

Uzatmalar oynanırken kornerden gelen topu Mehmet Topal, sağ koluyla kontrol etti, vurdu ve 3 puan geldi.
Geçen yıl Braga'ya elenen Fenerbahçe, Ivan Bebek adlı Hırvat hakemden çok dert yanmıştı. Topal'ın koluna çarptı diye anlamsız bir penaltı vermiş ve Fenerbahçe elenmişti. Kaderin garip cilvesi! Dün geceki Mehmet Topal ile Braga'daki Ivan Bebek'in ne farkı var?
Hakemlerin zaten skandal olduklarını sezon başından beri yazıyoruz ama Mehmet Topal'ın yaptığı kabul edilemez.
Topu bilerek ve isteyerek sağ koluyla kontrol edip golü yapıyor, sonra cin gibi hakeme bakıyor, sonra da secdeye eğiliyor. İşte sevgili Sinan Engin'in 'futbolcunun cenaze namazı kılınmaz' derken kast ettiği buymuş.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

250 Karakter

adem

haysiyyet celladı çakar. ulan bu camida herkes hata yapıyor M.Topal tamam hatalı ama bu kadar saldırılmaz ki . sayenizde sosyal medya da adama edilmedik hakaret kalmayacak