Naim Süleymanoğlu'nun doktorundan flaş çağrı!

Doktor Adnan Bağrıaçık, karaciğer yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılan halterci Naim Süleymanoğlu'nun son durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Eklenme Tarihi : 04.10.2017 09:37

Doktor Adnan Bağrıaçık, karaciğer yetmezliğe nedeniyle hastaneye kaldırılan Naim Süleymanoğlu'nun son durumu ile önemli bilgiler verdi.

Bağrıaçık önce ulke.com.tr'yi bilgilendirdi ardından sosyal medyadan şu ifadeleri kullandı: "Türk ve Dünya Spor Tarihi'nin en önemli sporcularından olan Naim Süleymanoğlu, çoğunuzun bildiği gibi karaciğer yetmezliği ile boğuşuyor. Tıbbi olarak imkarların kullanmasıyla genel durumu şu an için iyi. Dün Sn. Cumhurbaşkanımızla telefonda konuştu ve ilgisi için teşekkür etti. Ancak acil organ nakli gerekiyor ve zaman daralıyor.
 
DONÖR ARANIYOR
 
Ataşehir Memorial Hastanesi'nde ameliyatını da gerçekleştirecek olan Prof. Dr. Kamil Yalçın Polat tarafından takip ve tedavisine devam edilmekte. 75 kilonun altında, A veya 0 kan grubuna sahip bulaşıcı ve ciddi hastalığı olmayan gönüllü donör (verici) aranmaktadır. Şartları uygun olanların incelemeler için Ataşehir Memorial Hastanesi organ nakil merkezine başvurmaları gerekmektedir. Kamuoyuna saygıyla ve önemle duyurulur."

nusret.odabas@ulke.com.tr

(ULKE.COM.TR)

SPOR HABERLERİ

SPOR FOTO GALERİSİ

SPOR VİDEO GALERİ

250 Karakter