100 Türk fiyatı belli olmayan Mazda'dan aldı!

Daha fiyatı ve kendisini görmeden Türkiye'den 100 kişi aracı almak için kapora yatırdı

Eklenme Tarihi : 15.02.2015 12:45

Japon Mazda’nın kompakt crossover sınıfındaki temsilcisi, SKYACTIV teknolojili Mazda CX-3 bu yaz aylarında Türkiye ’de satışa çıkacak. SKYACTIV-D 1.5-litre dizel ve SKYACTIV-G 2.0-litre doğrudan enjeksiyonlu benzinli motorlarla global pazarlara çıkacak otomobil Mazda’nın yeni nesil AWD sistemine sahip olacak.

Kendisini görmeden 100 kişi kapora verdi

CX-3 markanın Türkiye satışlarına önemli bir doping yapacak. 2015mayıs sonundaki İstanbul Autoshow’da görücüye çıkacak aracın teslimatları yaz aylarını bulacak. Ancak daha aracı görmeden ve fiyatı bilmeden yaklaşık 100 Türk müşteri Mazda Türkiye’ye kaparo yatırarak aracın ilk sahipleri olmayı istediklerini belirttiler.

Mazda Türkiye Genel Müdürü Nurkan Yurdakul yeni CX-3’ün satışlarına önemli katkı yapmasını beklediklerini kaydederek “Aracın sadece resimlerini görenlerden şimdiden yaklaşık 100 adet kapora aldık. CX-3’e olan ilgi daha da artacağa benziyor” dedi.

Mazda’nın yeni modeli 4,275 mm (toplam uzunluk), 1,765 mm (genişlik) ve 1,550 mm (yüksekliğe sahip. CX-3 SKYACTIV şasi tamamen yenilenmiş süspansiyon ve direksiyonu sayesinde gelişmiş bir konfor düzeyi ve yol tutuş sağamak için tasarlanmış.

OTOMOBİL HABERLERİ

BENZER HABERLER

OTOMOBİL FOTO GALERİSİ

OTOMOBİL VİDEO GALERİ

250 Karakter