Batur: Her gün 20 evlenme teklifi alıyorum

Akıbeti henüz netleşmeyen 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde Polat Alemdar'ın sevgilisi rolünü canlandıran Çiğdem Batur, sosyal medyadan günde 20 evlenme teklifi aldığını belirtti.

Eklenme Tarihi : 25.02.2017 09:18

' Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinde Savcı Leyla karakterine hayat veren güzel oyuncu  Çiğdem Batur,  Milliyet gazetesinden Sercan Kısmet'e verdiği röportajda özel hayatı ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

İki yıldır ekranda olmayan  Çiğdem Batur, Muay Thai dövüş sporuna merak sardı. Yakın zamanda  Orta Doğu'daki hayranları için turneye çıkacak olan oyuncu "Sosyal medyadan günde 20 evlenme teklifi alıyorum" dedi

- Muay Thai sert dövüş sporuna ne zaman merak sardınız?

Yaklaşık iki sene önce başladım.

- Hiç yaralandınız mı?

Antrenmanlarda koruma ekipmanları kullanılıyor. İşi öğrendikçe, tekniğiniz geliştikçe ve nereye nasıl vurmanız gerektiğini bildikçe, hasar pek olmuyor. Benimkilerin hepsi acemiliktendi. Hatta ilk zamanlar hocamın gözüne yanlışlıkla yumruk atmışlığım var.

"EKRANDA OLMAYI ÖZLEDİM"

- Profesyonel olarak yapmayı düşünüyor musunuz?

Hocam Cem Bostancı bu konuda çok ısrarcı. Eski profesyonel dövüşçü ve aynı zamanda da Muay Thai Federasyonu resmi antrenörü. Bu konuda çok yetenekli olduğumu düşünüyor. Hatta son bir yıldır ısrarla beni  Tayland'daki kamplara götürüp, orada profesyonel müsabakalara çıkarmak istiyor.

- Ekranda iki senedir yoksunuz. Neden bu kadar ara verdiniz?

Bilinçli olarak dizi yapmak istemedim. Hem dinlenmek hem de içinde olmaya değecek bir proje bulamadığım için. Senaryo okuyorum bolca. Özledim ekranda olmayı. Bu ara tiyatro sahnesinde olmak mutluluk veriyor.

- Çıkacağınız  Orta Doğu turnesi için ne düşünüyorsunuz?

İnanılmaz heyecanlıyım. Gün sayıyorum gitmek için. Hiç gitmedim ve çok merak ediyorum. Oradakilerle bir araya gelmek için de sabırsızlanıyorum. Turneyi düşündükçe, içimde kelebekler uçuşuyor.

-  Orta Doğu'da büyük bir hayran kitleniz var...

Ülkesine davet edenler çok. Bazen giymediğim kıyafetleri ya da kullandığım eşyaları isteyenler oluyor. Günde ortalama 20 tane evlenme teklifi alıyorum.

"ADALET HAYATIMIN TEMEL TAŞI"

- 'Ölüm Yakalar' oyununu anlatır mısınız?

Oyun, kara komedi. Gelenler çok eğleniyor.  Mısır'da Kızıldeniz kıyısında kurulan bir kampta geçiyor. Helene ve Phillipe evli ama artık ikisi de heyecanını yitirmiş. Haik ve Foster ise bu çiftimize kampta eşlik eden arkadaşları. Bir gün balık avlamaya giden Foster'ın başına talihsiz bir olay geliyor ve dengeler bozuluyor.

- Adaletin olmadığı bir coğrafyada geçiyor oyun. Böyle bir yerde kendinizi nasıl hissederdiniz?

Adalet kavramı, hayatımın temel taşı. Adaletsiz bir olay karşısında suskunluğumu da koruyamam. Agresiflikle paralel bir olgu.

MEDYA HABERLERİ

MEDYA FOTO GALERİSİ

MEDYA VİDEO GALERİ

250 Karakter

balalı mustafa

maşallah çok güzelsiniz.şunu bilmek lazım.demir tavında dövülür.FAZLA NAZ AŞIK USANDIRIR.derken .evde kalmış olursunuz.herşey zamanında yapılmalı.TAVSİYEDİR.Allah sahibine bağışlasın.

vay be arkadaş

güzelmiş MAŞALLAH 40 az 1000 teklifde alır ama 1000 kişi ister bir kişi alır Allah gönlüne göreversin HACI

damat 1.

ben ilkiyim. 1.den başlaman lazım. yoksa hak yemiş olursun

zınglatan moviç

hayırdır, müşterii mi kızıştırıyon :))

deli dumrul

Günde 20 tane ha ha çok güldüm Artık birisi ile evlen canım.