Sevgilisini öldürüp gömen katilden şok sözler!

Kayseri’de iki yıl önce sevgilisi Betül Türkmen’i tüfekle öldürüp araziye gömen, başka bir suçtan bulunduğu cezaevinden firar ederek cesedin yerini değiştirmek isterken polis tarafından suçüstü yakalanan sanık, yargılandığı davada müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Eklenme Tarihi : 21.11.2017 09:21

Kayseri’de iki yıl önce sevgilisi Betül Türkmen’i tüfekle öldürüp araziye gömen, başka bir suçtan bulunduğu cezaevinden firar ederek cesedin yerini değiştirmek isterken polis tarafından suçüstü yakalanan sanık, yargılandığı davada müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Kayseri 1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın karar duruşmasında tutuklu sanıklar Ercan Taşdemir, Şahin Ali Yılmaz ve Hasan Aksoy, tutuksuz yargılanan Sami Çakır ile avukatları hazır bulundu. 

Özür dilerim
 
Sanıklardan Musa K. ise duruşmaya başka bir suçtan tutuklu bulunduğu Kırşehir Cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığı ile katıldı. Tanık T.Ç, sanıklardan Ercan’ın kendisine bir kadını öldürdüğünü söylediğini anlattı. Sanıklardan Taşdemir, “Ben affımı önce Allah’tan, sonra ailesinden, sonra da sizden istiyorum. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Ailesinden özür diliyorum” dedi. Mahkeme heyeti, sanıklardan Taşdemir’e “kasten öldürme” suçundan müebbet, Aksoy ve Yılmaz’a 25’er yıl hapis cezası verdi. 

GÜNCEL HABERLERİ

GÜNCEL FOTO GALERİSİ

GÜNCEL VİDEO GALERİ

250 Karakter