İngiltere'de kontrolden çıkan "Kimyasal Saldırı"

Londra'da, yaptıkları kimsyasal saldırı şakasıyla tanınan ekip ipin ucunu kaçırınca tepki topladı

Eklenme Tarihi : 15.11.2015 13:47

Londra'da sıradan bir gün, insanlar bir metro durağının etrafında gündelik hayatlarına devam ediyorlar. Bir anda yükselen siren sesini duyan insanların nutku tutuluyor. Şaşkın bakışlar arasında ana caddeye doğru koşan özel kıyafetler giymiş birkaç kişi ellerinde etrafa gaz saçan aparatlarla ortalığı yangın yerine çeviriyor. Önceden ayarlanmış dublörler zehirlenmiş numarası yaparak yerlere yatıyor.

Neyse ki olaya şahit olanlar çok fazla panik olmuyorlar ve sadece izliyorlar. Ancak yaşananları sosyal medyada duyuranların çoğu, siren seslerini duyan yüzlerce Londralı'nın evlerine koştuklarını söylüyor. Şaka ekibi işin boyutunu arttırıyor ve metro istasyonuna giriyor, bu sırada dışarıda bayılanlara yardım etmek isteyen vatandaşlar bunun bir şaka olduğunu öğrenince sert tepkiler veriyorlar.


Metro istasyonu görevlilerinin durdurduğu şakacılar sert bir uyarıyla karşılaşıyor. Bir görevli, "Eğer terörle mücadele ekibi gelmiş olsaydı sizi yargısız infaz ederlerdi." diyor. Şaka ekibi büyük tepki gördüğü eylemlerinin ardından "Sadece kuru buz dumanı kullandık olaylarının buraya varacağını bilmiyorduk." yorumunu yapıyor. 

DÜNYA HABERLERİ

BENZER HABERLER

DÜNYA FOTO GALERİSİ

DÜNYA VİDEO GALERİ

250 Karakter